48 Views

Bielizna damska

Bielizna damska
1 vote, 5.00 avg. rating (61% score)

Bielizna damska (5)Przeważnie te naprawdę seksowne części garderoby nie są dla kobiet zbyt wygodne, ale panie i tak uwielbiają je na siebie zakładać. Gdy wiedzą, że czeka je ważna randka czy spotkanie z ukochanym, potrafią kilka godzin stać przed lustrem i przymierzać wszystkie komplety bielizny, jakie tylko mają w swojej szafie. A jak rzeczywiście powinna prezentować się seksowna Bielizna damska, obok której nie przejdzie obojętnie żaden facet?

Kluczowy jest jej kolor. Białe gatki wyciągnięte z dna szafy nigdy nie będą seksowne. Stosowane czy pastelowe kolory też raczej kojarzą się z delikatnością, zwiewnością i romantyzmem. Seksownymi barwami są natomiast czerń oraz czerwień. Bielizna w ciemnej barwie każdej kobiecie będzie pasować i dodatkowo ją wyszczupli. Wskazane będą na niej dodatkowe aplikacje wykonane z delikatnej koronki bądź ażuru. To one najbardziej działają na męski wzrok.

Mając na sobie naprawdę seksowną bieliznę, każda kobieta czuje się pewnie. Dzięki temu wieczór z mężczyzną nie może się nie udać.

Ciekawe artykuły tematyczne online o modzie:

About the author:
Has 113 Articles

RELATED ARTICLES
Tagi: kawitacja kielce, elwix torba, kubota l3200 cena, szycie firan kędzierzyn, przeszczep łąkotki warszawa, Minikoparka Gorlice, Wiedzopedia, Szybkoschnący Impregnat dekoracyjny zastosowanie, certyfikat flange fitter, wałki pa66, Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz zastosowanie

Back to Top