66 Views

Olejowanie wlosów

Olejowanie wlosów
1 vote, 10.00 avg. rating (86% score)

olejowanie-wlosow-3Olejowanie wlosów nie należy do trudnych zabiegów, każdy może wykonać go w zaciszu domowym, korzystając z naturalnych olejów, którymi wypełnione są apteki, supermarkety, czy sklepy z kosmetykami.

Dlaczego mielibyśmy sięgać po tego typu produkt?
Ponieważ zabieg ten ma wiele zalet i zdecydowanie poprawia kondycję naszych włosów.

Olejowanie wlosów doskonale sprawdza się w przypadku osób, których skóra głowy jest zaczerwieniona i podrażniona. Dzieje się tak na skutek zatykania się porów na skórze głowy. Z czasem skóra staje się zanieczyszczona bakteriami i grzybami, które z powodują powstawanie łupieżu czy alergii. Taki stan naszej skóry prowadzi z czasem do nadmiernego wypadania włosów.

Regularnie olejowanie wlosów olejem połączonym z miodem daje świetne rezultaty, ponieważ działa nie tylko antybakteryjne, ale dostarcza także skórze głowy niezbędnych mikroelementów i witamin. Skutkiem tego nasze włosy wyglądają lepiej, zdrowiej, są bardziej błyszczące i rosną silniejsze.

Na pewno w przypadku silnych alergii czy podrażnień warto skonsultować stosowanie tego zabiegu z dermatologiem.

Ciekawe artykuły tematyczne online o modzie:

About the author:
Has 113 Articles

RELATED ARTICLES
Tagi: Fotoprzekaźnik Sick, Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz zastosowanie, biceps 34cm, rozstępy biceps, zerwany triceps, etykiety inspekcyjne na zamówienie, CPE Gliwice, Szamba Betonowe Lesko, kaplica Santori, usuwanie graffiti toruń, kostka fakturowana producent

Back to Top